Basamak deck panel

DECK ZEMİN BASAMAK

Üst yüzeyi ince oluklu formda, Yan yüzeyi parlak ince oluklu formda, Üst yüzeyine fırça ile eskitme tekniği uygulanabilen, 140mm x 24mm x 54mm ölçülerinde, Yan kapamalarda ve merdiven basamaklarında zahmetsiz bitiş sağlayan L profil

 

 

YÜKSEK PERFORMANS
Tamamıyla dolu iç yapısı yüksek performans sağlar. Marina, iskele, gibi ağır döşemeye ihtiyaç duyulan alanlar için şık ve idealdir. Ahşap deseni ve klasik Renk seçenekleri ile zengin ve elsiz tasarımlı mekanlar oluşturur.

UZUN ÖMÜRLÜDÜR
Dış alanlarda, Marinalarda, iskelede, Güvertede, teras ve verandalarınızda kullanabileceğiniz ideal bir alternatiftir.

YÜZEY İŞLEMİ VE KAYMAZ YÜZEY
Profillerin yüzeyde kayma güvenliğini artırmak için Arline, Deck profillerini özel bir fırçalama yöntemi kullanarak pürüzlü hale getirir, ıslandığında dahi özellikle ıslak zeminlerde kaymazlık asgari düzeye indirilmiştir. Üst yüzeyin özel olarak işlenmesi aynı zamanda içeriğinde ahşap oranı yüksek olan Arline ürünlerinin ahşap özelliklerini ve hissiyatını güçlendirir.

DİZAYN VE RENK
Laren modeli 6 Renk seçeneği ve iki farklı yüzey tasarımı ile maksimum tasarım serbestliği sağlamaktadır.

KALİTE
Yenilikçi ileri teknoloji ürünü Arline Ahşap kompozit profiller uzun ömürlü olup, işlenmesi kolaydır.

DAYANIKLILIK
Arline ahşap kompozit ürünler, ekolojik ve uzun süreli bir çözümdür. Kaymaya karşı güvenlidir ve bakım için zaman ve nakit ayırmanıza gerek kalmadan zahmetsize ve neredeyse masrafsız kullanmanızı sağlar. Arline Deckler ile terasınızı, Havuzunuz etrafını, Bahçenizi tamamen size özel, kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir mekana dönüştürün.

ysk mühendislik

Taah.İnş.Tic.Ltd.Şti.

Maslak Showroom

0212 323 0 777

,

Sancaktepe Showroom

0549 323 67 77

Son Paylaşımlar

October 15, 2017

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon