top of page
iroko-deck-2.jpg

İreko Ahşap Deck Kaplama

irokodeck_120.jpg

DOĞAL AHŞAP DECK KAPLAMA (SERTİFİKALI ÜRÜN) MALZEMELERİ VE MONTAJ DESTEĞİ

İreko ahşap deck kaplama, ahşabın doğal sıcaklığını, yumuşak dokusu ve hissiyatı ile mekanları güzelleştirir. Doğal ahşap deck kaplaması olan iroko zemin kaplaması bakımı zamanında yapıldığı sürece ilk günkü gibi temiz kalır ve uzun yıllarca çürümez. Balkon deck ve teras kaplamalarında, havuz etrafı ireko deck kaplamasında kullanılan ireko ağacı, mekanlarınıza değer katar.  Uygun ireko doğal ahşap deck fiyatı ve bakım hizmeti.

GALERİ

Dış mekan zemin kaplamalarında tercih edilen doğal ahşap deck kaplama malzemesi iroko deck kaplama, doğal ahşabın sıcaklığını, zarifliğini sunar. Havuz kenarı, veranda zemini, balkon ve teras zeminlerin de tercih edilen iroko ahşap termowood ahşap özelliği ile uzun ömürlüdür. Zamanında yapılacak bakımı ile kullanım kalitesi uzun zamana yayılabilir.  Isı işlemi ( termowood ) ile çürümeye karşı korumuştur. Havuz çevresi doğal deck, teras doğal deck kaplama dış etkilere dayanıklı iroko ağacı ile uzun yıllar kullanım sağlar.

İROKO BAKIM HİZMETİ

Ahşap deck bakımı neden gereklidir?

Ahşap deck zemin bakımı ve cilası nasıl yapılır?

Doğal ahşap deck kaplama, periyodik bakımı yapıldığı takdirde kullanım ömrü uzayacak ve ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır. Zamanında yapılacak yağ ve deck cila işlemleri ile deck sistre ve zımpara işleminin periyotlarını da uzatmış olacaksınız. Ancak yüzey kararması veya deforme olmuş ahşap deck sistre ve zımpara işlemi ile bakım yapılabilir ve ilk yapıldığı görünüme çok yaklaşır.

Ahşap deck bakım, ahşap deck cila , deck bakımı ve onarımı için firmamıza ulaşablirsiniz. 

bottom of page