top of page
Kompozit-deck-zemin-kaplama (8).jpg

Kompozit Deck Kaplama

kompozitdeck (1).jpg

Kompozit Ahşap Deck Zemin montajı beton veya toprak zemin üzerine yapılabilir. Beton zemin üzerinde WPC den imal edilmiş kendi karkas profilleri ile montaj yapılırken, toprak üzerinde veya kademeli zeminlerde galvaniz profillerle platform  oluşturarak montaj yapılabilir. Uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen "DECKLİNE" kompozit deck kaplama yapımında montaj kurallarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Derz boşlukları, başlangıçlarda bırakılacak çalışma payları ve kesim şekilleri montajda önem arzetmektedir. Montaj görseli için Deckline Montaj Kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kemerli_Deck_edited.png

Deckline

Kemerli Deck

Genişlik         140 mm

Kalınlık            20 mm

Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı        10 mm

Arline_deck_edited.png

140x24mm Ahşap Kompozit Deck

 

Genişlik       140 mm

 Kalınlık            24 mm

 Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı          5 mm

ahsapdokudeck.png

Embos Deck Kompozit Deck

 

Genişlik         140 mm

Kalınlık            26 mm

Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı         5 mm

20mm_doludeck_edited.png

Dolu Ahşap PE  Kompozit Deck

 

Genişlik         140 mm

Kalınlık            20 mm

Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı        20 mm​

deckline-renkkartela_edited.png

RENK KARTELASI

terrawood_deck_edited.png

Terrawood WPC  Kompozit Deck

 

Genişlik         140 mm

Kalınlık            26 mm

Uzunluk      4000 mm

Et Kalınlığı        5 mm​

kanenzo-premium-deck-ceviz-140mmx26mm.jpg

Premium Kompozit Deck

 

Genişlik         140 mm

Kalınlık            26 mm

Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı         5 mm​

Kompozit Deck Kaplama

Ahşap Kompozit Basamak Deck

 

Genişlik         140 mm

Kalınlık            26 mm

Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı        26 mm

​Yan Yükseklik  60 mm

arline_deckduz_edited.png

140x24 mm DÜZ Zemin Deck

Genişlik           140 mm

Kalınlık             24 mm

Uzunluk      3000 mm

Et Kalınlığı         5 mm

GALERİ

Kompozit ahşap deck kaplama ürünleri, ahşabın sıcaklığı ile plastiğin uzun ömrünü birleştirerek üretilmiş zemin kaplama malzemeleridir. Çevreci olduğu kadar bakım gerektirmediği için uzun yıllar boyunca masrafsız ve zahmetsiz kullanım sağlar. Bakım zamanı atlanmış ahşap deck kaplama ürünlerde karşımıza çıkan çürüme sorunu, kompozit deck kaplama ürünlerde  sorun olmaktan çıkmıştır.

Kompozit deck kaplamaları, nemden etkilenmez, yosunlanma ve kıymıklanma yapmaz.

Bu özellikler kompozit deck kaplama ve karodeck ahşap kaplamaların kullanım alanını genişletmektedir. Bahçe zemin kaplaması, kafe zemin deck kaplaması, yürüme yolu deck kaplama, restorant zemin deck kaplaması, havuz etrafı zemin döşeme, kamelya ve veranda zemin kaplaması, Balkon zemin kaplama, teras zemin kaplaması olarak kullanılabilir.

Kompozit  deck kaplama ve karodeck kaplamaları satışı ve uygulaması, uygun deck fiyatı, kompozit deck kaplama fiyatları için İstanbul Toptan satışına  YSK mühendislik firma iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Kompozit Deck Zemin kaplamaları, yaşam alanlarında uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen zemin kaplama malzemesidir. Ahşap ve pvc karşımından elde edilen "WPC" kompozit deck kaplamalar, aynı zamanda HDPE+Ahşap deck ( Polietilen ve ahşap karışımı deck kaplama, Polipropilen+Ahşap deck kaplama) olarak farklı tekniklerle üretilsede antibakteriel oluşu ve kıymıklanma yapmaması ile özellikle havuz kenarlarında doğal ahşap, ireko deck ve teak zemin kaplasına göre avantaj sağlamaktadır. Ortak kullanım alanlarındaki yoğun kullanım için dayanıklılığı ile uygun zemin kaplama malzemesidir. 

Kompozit deck kaplama toptan satış ve montaj hizmeti, uygun deck kaplama fiyatları, kaliteli deck ürün ve destek hizmeti vermekteyiz.

Havuz Kenarı Deck Kaplama

Havuz kenarı kompozit deck kaplama, kullanım kolaylığı ile doğal ahşaba göre çok fazla avantajlar sunar. Doğal ahşapta periyodik bakım yapılsa bile kararma, çürüme sorunlarının yanı sıra özellikle kıymıklanma sorunu büyüktür. Kompozit deck kaplama ile havuz çevresi kompozit ahşap deck zemin kaplaması sayesinde özellikle kaymayan zemin kaplaması ve kıymıklanma yapmayan zemin döşeme elde edilir ki bu özellikler havuz etrafı zemin kaplamasında önem arzeder.

bottom of page