top of page
20180522_151421-01.jpg

Bahçe Bankı, Dekoratif Profiller ve Saksılar

kompozit-galvaniz-saksi-5.jpg

Bahçe Bankı

 

Son teknoloji Kanenzo Ahşap Kompozit malzemeden üretilen banklar dayanıklı yapısı ile her türlü hava koşulunda dış ve iç mekanlarınıza şıklık ve konfor sağlar.
Parklar, bahçeler, kış bahçeleri, teraslar, balkonlar gibi birçok alanda kullanılabilir. Sudan, nemden, UV ışınlarından etkilenmez. Renklerde solma olmaz, rahatça temizlenir. Farklı desen ve renk alternatiflerinden dilediğinizi seçin ve keyfini çıkarın.

kütük.jpg

Kütük

En: 80 mm

Yükseklik: 80 mm

Et Kalınlığı: 80 mm

Boy: 2500 mm​

Dekoratif Profiller

 

Balkon, teras, havuz kenarlarında veya bahçelerde güvenlik ve estetik amaçla kullanılabilen çitler, saksılar veya isteğinize göre tasarlanabilen ahşap kompozit profillerdir.

Mevsim koşullarına karşı dayanıklı, renkte solma, çürüme yapmadığı için uzun ömürlüdür, sağlamdır. Bakım gerektirmez. Nem, rutubet, güneş ve sudan etkilenmez. Ahşap Kompozit dekoratif profiller, doğayla dost, çevreye duyarlı yüksek teknoloji ürünüdür.

7 farklı renk ve şık desenlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Gerisi sizin hayal gücünüz ve bizim tecrübemize kalmış.

dek1.jpg

Fence Deck 90

En: 90 mm

Yükseklik: 13 mm

Et Kalınlığı: 13 mm

Boy: 4000 mm​

dek2.jpg

Parke Deck 70

En: 70 mm

Yükseklik: 8 mm

Et Kalınlığı: 8 mm

Boy: 3000 mm​

KOMPOZİT AHŞAP SAKSI

Kompozit Ahşap Saksı, dış mekanlarda kompozit ahşap deck zemin kaplama veya ahşap pergola yapılan alanlarda tamamlayıcı ürün olarak kullanılabilir. Kompozit Ahşap Deck Saksı hazır olarak standart ebatlarda olabileceği gibi, istenilen ebatlarda üretilebilir. Tasarımında ise kompozit ahşap  portföyündeki çeşitli profiller ile tasarım yapılabilir. Aynı şekilde zemin kaplaması veya pergola ile aynı renkte üretilerek mekana uyumu sağlanır.

Kompozit deck saksılarla birlikte kompozit deck ile dekoratif hale getirilmiş dış mekan çöp kovası ve küllük kaplaması ile bahçe ve dışmekanlarda kompozit deck kaplamasını tamamlayıcı ürünlerle destekleyebilirsiniz.

bottom of page